E-Ticaret

Neden E-Ticaret ?

Dijital dünyanın her şey olduğu günümüzde perakende satışlarınızı mutlaka sanal dünyaya taşımanız gerekiyor. Çağın gerekliliklerini yerine getirebileceğiniz, müşterilerinizin ürünlerinizi kolayca bulup satın alabilecekleri bir platform firmanızın en önemli ihtiyacıdır.

flatticaret ile E-Ticarete Giriş Yapın

flatticaret ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için hazırladığımız e-ticaret modülümüzdür. Bu modül ile birlikte sınırsız ürün ve kategori gösterimi, sanal pos entegrasyonu, kargo seçenekleri gibi temel e-ticaret işlemlerinin yanında, ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanabilecek ilave modüllerimiz ile anahtar teslim e-ticaret imkanı sunuyoruz.

Anahtar Teslim

Bir internet siteniz olsun ya da olmasın, sizlere sıfırdan son noktasına kadar e-ticaret hizmeti veriyoruz.

Kullanıcı Dostu Yapı

Standart bir bilgisayar kullanıcısının bile yönetebileceği flatticaret paneli sayesinde zahmetsizce sitenizi yönetebilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu

flatticaret panelinize entegre olan arama motoru optimizasyonu ile ürünlerinizin kolayca yükselmesini sağlayabilirsiniz.

Google Alışveriş Entegrasyonu

Google’ın güncel e-ticaret alt yapısı olan Google Alışveriş ile full entegre sistemimiz, sizlere ürünlerinizi Google Alışveriş’de sunma imkanı veriyor.

flatticaret ile Yönetilebilir E-Ticaret Sitesi

flatticaret E-Ticaret Modülü

Günümüz teknolojisinin sunduğu tüm imkanları ayağınıza getirmeyi hedef haline getirmiş yazılım ekibimizin sizler için hazırladığı flatticaret E-Ticaret modülü; ürünlerinizi kolayca listeleyebileceğiniz, ürününüze özel ekleyeceğiniz özellik tabloları ile zenginleştirebileceğiniz, ürün fotoğraflarınız ile de müşterilerinize ürününüzü tanıtabileceğiniz özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

flatticaret Özellikleri;

  • Sınırsız ürün ekleme ve düzenleme imkanı
  • Sınırsız ürün kategorisi ekleme/düzenleme imkanı
  • Ürüne özel fotoğraf galerisi
  • Ürünlerinize özel özellik tablosu ekleme/düzenleme imkanı
  • SEO dostu alt yapı
  • Sosyal medya entegrasyonu
  • Google Alışverşi entegrasyonu
  • Google Analytics entegrasyonu

flatticaret E-Ticaret Modülünü Tercih Edenlerden Bazıları

flatuygulama ile sizin de uygulamanız olsun !

flatuygulama modülü ile internet siteniz ile entegre olarak çalışabilecek mobil uygulamanızı oluşturuyoruz. Dilerseniz e-ticaret sitenizi, dilerseniz kurumsal sitenizi uygulama haline getirip AppStore veya Google Play Store da yer almasını sağlayarak sizlere prestij ve kazanç sağlıyoruz. flatuygulama ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu

Talep Formu