Flat İşler

E-Ticaret

Neden E-Ticaret ?

E-ticaret, kökeni eskiye dayanan ve günümüzde oldukça fazla kullanılmakta olan bir sistemdir. Gelişen teknolojinin getirileri ile birlikte ve internet kullanımının artmasıyla dünya üzerinde dijital ortam kullanımı da artış gösterdi. Bu nedenle markalar ve firmalar kendi ürünlerini internet üzerinden müşterilerine sunarak, internet aracılığı ile de alışveriş imkanı sunmaya başladı. E-ticaret sitesi, çeşitli ödeme yöntemleri kullanılarak internet üzerinden ticaret yapılan bir alışveriş yöntemi olarak bilinmektedir.

Marka ve firmalar gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve kendi isimlerini rakiplerinden bir adım öne çıkarmak için e-ticaret sitesi yöntemini kullanmaktadırlar. İnternetin gelişmesi ve her şeye bir tık ile ulaşılması da müşterilere bir kolaylık sağlamaktadır.

Neden E-Ticaret Sitesi?

E- ticaret firmalara ve markalara sunulan en önemli alışveriş yöntemlerinden biridir. İnternet sayesinde alışveriş sistemini genişleten ve tüm imkanları kişilerin bilgisayarına kadar taşıyan bu sistem de birçok kişi mağazaya dahi gitmeden alışveriş yapabiliyor. Özellikle e-ticaret siteleri sunmuş oldukları 7-24 hizmet ile birlikte tüm fiziksel alışveriş sistemini ortadan kaldırarak müşterilere her daim alışveriş yapabilme imkanı sunuyor.

Mağazalar kuruluşundan sonra yavaş bir şekilde büyürken bazı bölgelere ulaşamamış olabilir. Ancak e-ticaret sitesi sizlerin ulaşamadığı o bölgelere de ulaşarak, o bölge insanının da sitenizden alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu nedenle her zaman kolay bir şekilde para kazanabileceğiniz bu sistem ile birlikte ulaşacağınız kişi sayısı artarak marka ve firma adınızı her bölgeye duyurmayı başarabileceksiniz.

Marka adınızı her yere duyurabileceğiniz, kaliteli ve alışveriş sırasında hiçbir sorun çıkartmayan bir e-ticaret sitesi sizlere tüm imkanları sunacaktır. Flat işler firması olarak sizlerin bu ihtiyacınıza karşı e-ticarette profesyonel bir ekiple hizmet vermekteyiz. E-ticaret sitesi ile sizde adınızı her yere duyurmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

flatticaret ile E-Ticarete Giriş Yapın

flatticaret ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için hazırladığımız e-ticaret modülümüzdür. Bu modül ile birlikte sınırsız ürün ve kategori gösterimi, sanal pos entegrasyonu, kargo seçenekleri gibi temel e-ticaret işlemlerinin yanında, ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanabilecek ilave modüllerimiz ile anahtar teslim e-ticaret imkanı sunuyoruz.

Anahtar Teslim

Bir internet siteniz olsun ya da olmasın, sizlere sıfırdan son noktasına kadar e-ticaret hizmeti veriyoruz.

Kullanıcı Dostu Yapı

Standart bir bilgisayar kullanıcısının bile yönetebileceği flatticaret paneli sayesinde zahmetsizce sitenizi yönetebilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu

flatticaret panelinize entegre olan arama motoru optimizasyonu ile ürünlerinizin kolayca yükselmesini sağlayabilirsiniz.

Google Alışveriş Entegrasyonu

Google’ın güncel e-ticaret alt yapısı olan Google Alışveriş ile full entegre sistemimiz, sizlere ürünlerinizi Google Alışveriş’de sunma imkanı veriyor.

flatticaret E-Ticaret Modülü

flatticaret ile Yönetilebilir E-Ticaret Sitesi

Günümüz teknolojisinin sunduğu tüm imkanları ayağınıza getirmeyi hedef haline getirmiş yazılım ekibimizin sizler için hazırladığı flatticaret E-Ticaret modülü; ürünlerinizi kolayca listeleyebileceğiniz, ürününüze özel ekleyeceğiniz özellik tabloları ile zenginleştirebileceğiniz, ürün fotoğraflarınız ile de müşterilerinize ürününüzü tanıtabileceğiniz özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

flatticaret Özellikleri;

  • Sınırsız ürün ekleme ve düzenleme imkanı
  • Sınırsız ürün kategorisi ekleme/düzenleme imkanı
  • Ürüne özel fotoğraf galerisi
  • Ürünlerinize özel özellik tablosu ekleme/düzenleme imkanı
  • SEO dostu alt yapı
  • Sosyal medya entegrasyonu
  • Google Alışverşi entegrasyonu
  • Google Analytics entegrasyonu

flatticaret E-Ticaret Modülünü Tercih Edenlerden Bazıları

flatuygulama ile sizin de uygulamanız olsun !

flatuygulama modülü ile internet siteniz ile entegre olarak çalışabilecek mobil uygulamanızı oluşturuyoruz. Dilerseniz e-ticaret sitenizi, dilerseniz kurumsal sitenizi uygulama haline getirip AppStore veya Google Play Store da yer almasını sağlayarak sizlere prestij ve kazanç sağlıyoruz. flatuygulama ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Click to access the login or register cheese