Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Nedir ?

Ülkemizde yanlış anlaşılan kavramlardan birisi de Kurumsal Kimlik konusudur. Kurumsal kimlik bilinenin aksine baskılı çalışmalar yaratmak değil, markanızın baştan aşağıya izleyeceği yol haritasının bütünüdür. Çağın gerekliliklerini yerine getirerek hem dijital hem baskı ortamında markanızın değerini yükseltme işlemleri de Kurumsal Kimlik çalışmalarının bir parçasıdır.

Nereden başlamalıyız ?

İhtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun olan çözümü bulmak için en büyük yardımcımız olan proje anahtarımızı kullanıyoruz.

Logo

Kurumsal kimliğinizin başladığı nokta logonuz olacaktır. Firmanızı yansıtan logonuzu oluşturduktan sonra sonraki aşamaya geçiyoruz.

Katalog / Tanıtım Dosyası

Logonuz belli olduktan sonra kurumsal renklerinizle uyumlu, firmanızı ve ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtacak katalog çalışmanızı yapıyoruz.

Broşür & El İlanı

Tanıtım amaçlı dağıtılacak broşür ve el ilanı ihtiyaçlarınızı hazırlayıp, tasarım aşamasından adresinize teslimine kadar takip ediyoruz.

Dijital İhtiyaçlarınız

Baskı aşamasından sonra ihtiyacınız olabilecek dijital ihtiyaçlarınız için uzman kadromuzla yanınızda oluyoruz.

Logo Tasarımı

Firmanızın faaliyet alanına göre, müşterilerinize firmanızın kurumsal yüzünü en iyi yansıtabilecek logo çalışması işinde uzman ekibimiz tarafından hazırlanıp beğeninize sunulmaktadır. Yapılan çalışma üzerinde beğeninize göre revize edilerek memnun olacağınız en iyi hale getirilmektedir. Sonrasında baskı ve dijital ortamlara uygun olan her dosya formatına göre sizlere teslim edilmektedir.

İşte size logo çalışmalarımızdan bir kaç örnek;

Katalog / Tanıtım Dosyası

Günümüzde faaliyet alanlarınızın tanıtılması internet siteniz aracılığı ile yapılsa da katalog ve tanıtım dosyaları önemini korumaktadır. Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtabileceğiniz, şık, kullanışlı katalog ve tanıtım dosyaları hazırlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Broşür & El İlanı

Katılacağınız fuar, sergi veya seminer gibi noktalarda potansiyel müşterilerinizin hem beğenisi kazanabilmek, hem de akıllarında kalıcı bir materyal vermek istiyorsanız el ilanları bunun en doğru çözümü olacaktır. Siz de hem kaliteli hem de firmanızın hizmetlerini en iyi şekilde anlatan broşür ve el ilanlarınız olsun istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Bilgi İstek Formu

Talep Formu