Flat İşler

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Nedir ?

Kurumsal kimlik, firmanıza ve markanıza ait olan iç ve dış dünya tarafından görünmekte olan yüzüdür. Markanızı daha iyi tanıtmak, marka ve firma adınızı daha yukarılara taşımak için gerekli bir kimliktir. Akılda kalıcı ve markanıza ait tek bir durum söz konusu olduğunda akıllara gelen bir marka olma yolunda ilerlemeniz sağlanmaktadır. Bu nedenle müşteri sayınızı artıran ve daha çok hedef kitleye ulaşmanızı sağlayan bu kimliğin oldukça özenli hazırlanması gerekmektedir.

Marka yüzünüz olan kurumsal kimlik, firmanızın tüm özelliklerini yansıtan bir kimliktir. Tasarım konusunda tamamen markaya hitap eden markadan uzaklaşmayan bir kurumsal kimliğe sahip olmanız gerekmektedir. Oluşturulan kurumsal kimlikte tamamen markanıza ve sizin isteklerinize uygun bir çalıma yapılmaktadır. Bir kez oluşturulduğu takdir de markanız adına uzun süreli bir çalışma olacağı için isteklerinize ve markanıza uygun yapmaktayız.

Kurumsal Kimlik Neleri Kapsar?

Firmalar kendi isimlerini duyurmak için belirli işler yapmaktadır. Yeni kurulmuş olan bir firma da bu nokta da kendi adını duyurmak için profesyonel çalışmalar yapması gerekmektedir. Bir firmanın ürettiği ürünler ve üretilen ürünlerin ambalajları tüm alanlarda kullanılan ve fuar, fuaye gibi alanlarda markanıza ve firmanıza ait iç ve dış kurumlarda kullanılmakta olan ajanda, zarf, defter, tahsilat mektupları, sertifikalar, takvim, bloknot, broşür gibi kurumsal olarak verilen broşürler ve kurum içinde kullanılan belgeler kurumsal kimliği oluşturmakta olan ögeler arasındadır.
Kurumsal kimlik istemeniz halinde bu kimliğinizi geniş kitlelere duyurmak için gerekli olan web tasarım, mobil uygulama gibi işlemlerde gereklidir. Flat işler olarak sizlere kurumsal kimliğinizi belirlemeniz ve markanızı geliştirmeniz adına tüm hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetler sırasında sizlerle birebir görüşerek tüm isteklerinizi göz önünde bulundurarak işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal kimlik oluşturmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Nereden başlamalıyız ?

İhtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun olan çözümü bulmak için en büyük yardımcımız olan proje anahtarımızı kullanıyoruz.

Logo

Kurumsal kimliğinizin başladığı nokta logonuz olacaktır. Firmanızı yansıtan logonuzu oluşturduktan sonra sonraki aşamaya geçiyoruz.

Katalog / Tanıtım Dosyası

Logonuz belli olduktan sonra kurumsal renklerinizle uyumlu, firmanızı ve ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtacak katalog çalışmanızı yapıyoruz.

Broşür & El İlanı

Tanıtım amaçlı dağıtılacak broşür ve el ilanı ihtiyaçlarınızı hazırlayıp, tasarım aşamasından adresinize teslimine kadar takip ediyoruz.

Dijital İhtiyaçlarınız

Baskı aşamasından sonra ihtiyacınız olabilecek dijital ihtiyaçlarınız için uzman kadromuzla yanınızda oluyoruz.

Logo Tasarımı

Firmanızın faaliyet alanına göre, müşterilerinize firmanızın kurumsal yüzünü en iyi yansıtabilecek logo çalışması işinde uzman ekibimiz tarafından hazırlanıp beğeninize sunulmaktadır. Yapılan çalışma üzerinde beğeninize göre revize edilerek memnun olacağınız en iyi hale getirilmektedir. Sonrasında baskı ve dijital ortamlara uygun olan her dosya formatına göre sizlere teslim edilmektedir.

İşte size logo çalışmalarımızdan bir kaç örnek;

Katalog / Tanıtım Dosyası

Günümüzde faaliyet alanlarınızın tanıtılması internet siteniz aracılığı ile yapılsa da katalog ve tanıtım dosyaları önemini korumaktadır. Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtabileceğiniz, şık, kullanışlı katalog ve tanıtım dosyaları hazırlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Broşür & El İlanı

Katılacağınız fuar, sergi veya seminer gibi noktalarda potansiyel müşterilerinizin hem beğenisi kazanabilmek, hem de akıllarında kalıcı bir materyal vermek istiyorsanız el ilanları bunun en doğru çözümü olacaktır. Siz de hem kaliteli hem de firmanızın hizmetlerini en iyi şekilde anlatan broşür ve el ilanlarınız olsun istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Click to access the login or register cheese