Mobil Uygulama

Neden Mobil Uygulama?

İnternetin artık sadece bilgisayarlarımızdan ibaret olmadığı hepimizin hemfikir olduğu bir konu. Peki bunca akıllı telefon varken, insanlar günlük ortalama 5 saatini telefonlarına bakarak geçiriyorken, neden sizin de mobil uygulamanız olmasın ?

flatuygulama ile android & ios mobil uygulama

flatuygulama hizmetimiz ile dilerseniz android, dilerseniz ios veya iki platform için uygulama sahibi olabilirsiniz.

ios Uygulama

Dilerseniz ios yazılıma sahip telefonları için uygulamanızı hazırlayabilir, Apple AppStore’da yer almasını sağlayabiliriz.

Android Uygulama

Dilerseniz android yazılıma sahip telefonları için uygulamanızı hazırlayabilir, Google Play Store’da yer almasını sağlayabiliriz.

E-Ticaret Entegrasyonu

Mevcut e-ticaret sitenizi mobil uygulama haline getirip, müşterilerinizin telefonlarından ürünlerinizi satın almasını sağlayabiliriz.

Gelir Modeli

Dilerseniz uygulama içine yerleştirilecek reklam uygulamaları ile, uygulamanızı kullanan ziyaretçilerinizden reklam geliri elde etmenizi sağlayabiliriz.

flatuygulama ile sizin de uygulamanız olsun!

Firmanıza ait kurumsal kimlik çalışması yaratırken mobil uygulamanızın olması itibarınıza çok önemli bir değer katacaktır. Türkiye’de yaklaşık 50 milyonun üzerine mobil uygulama kullanan kişi olduğu biliniyor. Bu istatistiğe ilave olarak akıllı telefon kullanan kullanıcılar %99’u android veya ios işletim sistemine sahip cihazları tercih ediyor. Müşterilerinizde yer alan marka bilincini pekiştirmek adına sizleri daha büyük kitlelere ulaştıracak en önemli araçlardan birisi şüphesiz mobil uygulamalardır.

flatugyulama Android ios Mobil Uygulama

flatuygulama Özellikleri;

  • Tamamen tarafınıza özel sıfırdan(native) olarak hazırlanmaktadır.
  • Uygulamanız güncel ve yakın zamanda çıkmış bütün cihazlarla uyumlu olarak teslim edilmektedir.
  • Google Play Store ve Apple Appstore uygulama marketlerinde adınıza yayınlanmaktadır.
  • Sürüm güncellemeleri periyodik olarak yapılmaktadır.
  • Uygulamanızın özelliğine göre kullanıcılarınıza bildirim gönderebilme özelliği bulunmaktadır.

Bilgi İstek Formu

Talep Formu