Flat İşler

Mobil Uygulama

Neden Mobil Uygulama?

Mobil uygulama artan teknoloji seviyesi ve her eve giren akıllı telefonlardan tabletlere kadar tüm teknolojik ürünler için önemli bir uygulama türü haline gelmiştir. Modern ve teknolojik ürünler için özel olarak kodlanan ve tasarlanan bu uygulamalarda markalar, firmalar ya da genel anlamda bir işi mobil uygulamaya dönüştürmek isteyen kişiler için önemli bir araçtır. Sınırsız sayıdaki kişiye ulaşabilen bu uygulamalarla işinizi bir adım öne taşıyabilir ve kendinizi alanınızda göz önüne çıkartabilirsiniz.

Mobil Uygulama Yapımı Nasıldır?

Akıllı telefonlar ve tabletler için özel olarak tasarlanarak özel kodlarla oluşturulan mobil uygulamalar iki farkla taban dayandırılarak yapılır. Mobil uygulama yapımı istediğinizde firmanız tek bir taban kullanılarak yapılmasını istediğiniz zaman karşınıza IOS ve Android tabanlar sunulacaktır. Bunlardan birini seçerek hangi işletim sistemine hitap etmesini istiyorsanız ona özel kod yazdırarak oluşturabilirsiniz. Ancak genel olarak adınızı duyurmak ve her kesime ulaşmak isterseniz, IOS ve Android olarak iki tabanlı işletim sistemine uygun olarak yaptırmanız en doğrusu olacaktır.

Mobil uygulama yapımı sırasında işletim sistemlerine özel kodlar yazılarak oluşturulur. Bu noktada markanıza ve firmanıza ait olan tüm önemli noktalar belirtilerek sizlere isteklerinize yönelik bir çalışma yapılır. Mobil uygulamanın markanızın ya da firmanızın kriterleri dışında olması sizlere müşteri kazandırmaktan çok müşteri kaybettirecek bir durumdur. Bu nedenle marka kriterlerine ve görselliğe önem verilerek tüm mobil uygulamaların hazırlanması gerekmektedir.

Flat işler sizlere web tasarım, e-ticaret ve mobil uygulama hizmetleri sunan bir firmadır. Hizmetlerimiz arasında yer alan tüm bu uygulamalarda sizlere ve markanıza özel olarak iş yapmaktayız. Tüm isteklerinizi ve markanızı tüm detaylarını sizlerle konularak tamamen bu istekler doğrultusunda mobil uygulamanızı tasarlamaktayız. Mobil uygulama hizmetimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

flatuygulama ile android & ios mobil uygulama

flatuygulama hizmetimiz ile dilerseniz android, dilerseniz ios veya iki platform için uygulama sahibi olabilirsiniz.

ios Uygulama

Dilerseniz ios yazılıma sahip telefonları için uygulamanızı hazırlayabilir, Apple AppStore’da yer almasını sağlayabiliriz.

Android Uygulama

Dilerseniz android yazılıma sahip telefonları için uygulamanızı hazırlayabilir, Google Play Store’da yer almasını sağlayabiliriz.

E-Ticaret Entegrasyonu

Mevcut e-ticaret sitenizi mobil uygulama haline getirip, müşterilerinizin telefonlarından ürünlerinizi satın almasını sağlayabiliriz.

Gelir Modeli

Dilerseniz uygulama içine yerleştirilecek reklam uygulamaları ile, uygulamanızı kullanan ziyaretçilerinizden reklam geliri elde etmenizi sağlayabiliriz.

flatuygulama ile sizin de uygulamanız olsun!

Firmanıza ait kurumsal kimlik çalışması yaratırken mobil uygulamanızın olması itibarınıza çok önemli bir değer katacaktır. Türkiye’de yaklaşık 50 milyonun üzerine mobil uygulama kullanan kişi olduğu biliniyor. Bu istatistiğe ilave olarak akıllı telefon kullanan kullanıcılar %99’u android veya ios işletim sistemine sahip cihazları tercih ediyor. Müşterilerinizde yer alan marka bilincini pekiştirmek adına sizleri daha büyük kitlelere ulaştıracak en önemli araçlardan birisi şüphesiz mobil uygulamalardır.

flatugyulama Android ios Mobil Uygulama

flatuygulama Özellikleri;

  • Tamamen tarafınıza özel sıfırdan(native) olarak hazırlanmaktadır.
  • Uygulamanız güncel ve yakın zamanda çıkmış bütün cihazlarla uyumlu olarak teslim edilmektedir.
  • Google Play Store ve Apple Appstore uygulama marketlerinde adınıza yayınlanmaktadır.
  • Sürüm güncellemeleri periyodik olarak yapılmaktadır.
  • Uygulamanızın özelliğine göre kullanıcılarınıza bildirim gönderebilme özelliği bulunmaktadır.
Click to access the login or register cheese