Flat İşler

Web Tasarımı

Web Tasarımı ve Kodlama

İnternet erişiminin artmasıyla birlikte herkes bir tık ile her şeye ulaşabilecek düzeye gelmiş durumdadır. Web tasarımı da bu noktada önemli bir iş sağlamaktadır. Firmanızın tüm görselliğini ve hizmetini en iyi şekilde gösterebileceğiniz web siteniz ile birçok kişiye ulaşabilir ve kaliteli bir şekilde yapılmış siteniz sizlerin adını daha iyi bir şekilde duyurmanıza neden olacaktır. Bu nedenle web sitesi önemli bir yer içermektedir.
Hedef Analizi
Web tasarımı, markanıza ve firmanıza hitap eden en önemli dijital sistemlerden biridir. Kaliteli ve profesyonel yapılmış olan bir web tasarımı ile birlikte markanıza olan saygınlık artarken sizlerde zamanla gelişerek büyümeyi sağlayabilirsiniz. Bu noktada hedef analizi oldukça önemlidir. Markanızın hedefleri ve ihtiyaçlarına uygun olarak sitenizin tasarımı yapılmalıdır. Sizlere bu noktada isteklerinize ve markanıza uygun bir web tasarımı sunmaktayız.

İsteğe Uygun Bir Tasarım

Markanızın temsil ettiği durumlar, renk, slogan ya da logo durumlarına bağlı olarak web tasarımı oldukça etkilenebilir. Logonun daha baskın olasını isteyebilir ve sitenin tamamen logoyu ön plana çıkaran bir şekilde tasarım oluşturulur. Bu anlamda sizlerin ve markanızın istekleri önemlidir. Tamamen isteğe uygun bir tasarım sunarak sizleri ve markanızı üst sıralara taşıyacak işlemler yapmaktayız. Web tasarım alanında sizlerin isteklerini ön planda tutarak isteğe uygun bir tasarımla sitenizi sizlere teslim etmekteyiz.
Web tasarım alanında hizmet almak istiyorsanız Flat işler ile çalışarak sizlerde kaliteli ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz alanda ekibimiz ile birlikte önemli kriterlere ve ihtiyaç, istek durumuna bağlı kalarak sizlere web tasarım hizmeti sunmaktayız. Sizlerde markanıza özel web tasarım hizmeti almak istiyorsanız Flat işler firmamız ile iletişime geçerek, tüm istekleriniz ve ihtiyaçlarınıza uygun bir site oluşturabiliriz.

Nasıl ilerliyoruz ?

İhtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun olan çözümü bulmak için en büyük yardımcımız olan proje anahtarımızı kullanıyoruz.

İhtiyaç

Her şeyden önce nasıl bir internet sitesine ihtiyacınız olduğunu tespit ediyoruz.

Tasarım

İşinde uzman tasarım ekibimiz sizler için en uygun tasarımı hazırlayıp beğeninize sunuyor.

Kodlama

Tasarım onayınıza müteakip kodlamaya geçip sitenizi yayına hazır hale getiriyoruz.

Analiz

Yayındaki sitenizin ziyaretçi, süre ve anahtar kelime analizlerini yapıp sizlere sunuyoruz.

Flatpanel ile Yönetilebilir Web Sitesi

İhtiyaçlarınız doğrultusunda yazılım ekibimiz tarafından hazırlanan Flatpanel sayesinde internet sitenizi kendi kendinize düzenleyebilir, neredeyse bir tasarımcının özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Sitenize yeni haber ekleme, içeriklerinizi güncelleme, fotoğraf veya video galeriler oluşturma hatta sitenizdeki renk düzenine kadar bir çok özelliği sizlere sunuyoruz. Bu sayede kimseye ihtiyacınız olmadan hızlıca düzenlemelerinizi yapıyorsunuz.

Flatpanel Özellikleri;

 • Sınırsız içerik ekleme ve düzenleme imkanı
 • Sınırsız haber ve blog ekleme/düzenleme imkanı
 • Fotoğraf Galerisi
 • İçeriklere özel fotoğraf veya video ekleme imkanı
 • Sitenizi koruma altına alacak güvenlik uygulamaları
 • Sınırsız ana ve alt menü ekleme/düzenleme imkanı
 • İçerik editörü ile metin hizalama ve düzenlemeleri
 • SEO dostu alt yapı
 • Sosyal medya entegrasyonu
 • Google Map entegrasyonu
 • Google Analytics entegrasyonu

İşte size yönetim panelimizden bir kaç örnek;

Arama Motolarında üst sırada olun

İnternette var olmanıza en büyük anlamı kazandıran arama motorları ihtiyaç listemizin en başında yer alıyor. Arama motorlarında üst sıralarda bulunabilmeniz için geliştirdiğimiz panelimiz sayesinde kısa sürede hak ettiğiniz yere ulaşabilirsiniz. Her içeriğe özel olarak tanımlanan anahtar kelime ve açıklama alanları ile kendi işlemlerinizi yine kimseye ihtiyaç olmadan yapabilir, gelişiminizi izleyebilirsiniz.

E-Ticaret Modülü ile daha fazla kazanç !

flatticaret e-ticaret modülü ile ister mevcut flatpanelinize ilave olarak, isterseniz sıfırdan e-ticaret alt yapısı oluşturabilirsiniz. flatticaret ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Click to access the login or register cheese